|
|||
|
Juni 2011 ...
Juni draagt de naam van de Romeinse godin Juno en wordt meestal de
zomermaand genoemd. En momenteel in Murcia (Spanje) Zoals altijd vind je in deze nieuwsbrief, naast Biodanza activiteiten van mij, ook verschillende activiteiten van collega's. Van harte aanbevolen, dus. Met zowel een overzicht van de maand juni als ook een blik vooruit naar de komende maanden. Afgelopen twee jaar heb ik met veel plezier Biodanceros uitgenodigd voor de Biodanza Jaargroep. Komend jaar is het weer tijd voor iets anders en kies ik ervoor om met verdiepingsweekenden te werken. In het najaar geef ik samen met Cesareo een cyclus van vier Biodanza weekenden voor Paren. En in het voorjaar van 2012 met Jacqueline een cyclus van vier Tantra & Biodanza weekenden voor vrouwen. De komende maanden nodig ik, net als bij de Jaargroep, Biodanceros uit voor deze activiteiten. Heb je interesse, terwijl ik jou (nog) niet heb uitgenodigd? Laat het me dan even weten, dan neem ik contact met je op.
Wat biedt juni?
4 juni: Biodanza party in solidariteit met Ruud
Vorige maand vertelde ik al over de solidariteitsactie voor Biodanza collega Ruud van den Broek uit Rotterdam. Medio april kwam hij in het ziekenhuis terecht na een ernstig ongeluk met de motor. Ja, naar verwachting duurt het een half jaar tot een jaar voor hij weer op de been is en les kan geven.
Onderlinge solidariteit is een prachtig iets ook om te oefenen als Biodanza collega's onder elkaar. Daarom hebben Phoebe en ik collega's uitgenodigd belangeloos zijn wekelijkse lessen en party's over te nemen, zodat we samen zijn activiteiten en wat inkomen voor hem behouden. Voel je je uitgenodigd jouw solidariteit met hem te betuigen? Kom dan op 4 juni meedansen in Rotterdam.
De vivencia wordt gegeven dit keer gegeven door collega Johan Vijn. Na de workshop kun je lekker swingen tot middernacht met DJ Rene en uiteraard hebben we ook weer appelgebak bij Dudok gereserveerd. In Biodanza zijn we allemaal samen, dus Ruud zal zeker in onze harten met ons meedansen en wie weet is Ruud wel op bezoek ...!
Je bent welkom vanaf 19:30 uur, de vivencia start om 20:00 uur en de party danst door tot middernacht. Wees op tijd aanwezig zodat je even rustig kan aankomen in de ruimte. Prijs: € 15,- per keer of € 12,50 met een 4- of 10-rittenkaart. Adres: Wijkcentrum de Erker: Jan van Avennesstraat 32, 3117 PR Schiedam. Parkeren kun je het beste in de Penninglaan, naast het Julianapark. Aanmelden: bioruud@versatel.nl of tel. 06 5392 0945 / 010 422 8213. Meer info: www.biodanzametruud.nl. De volgende party is gepland op 2 juli a.s.
17 juni: Biodanza Liefdesfeest voor iedereen
Biodanza is een prachtige manier om met elkaar in contact te komen of jullie contact te verdiepen. We kunnen in een warme, optimistische sfeer oefenen met hoe we omgaan met nabijheid, met intimiteit, met toenadering zoeken, contact maken en ook weer loslaten. De feestavond begint met de Biodanza workshop en daarna is er nog volop ruimte om te swingen in de Grote Zaal, met elkaar te praten en wat te drinken in de Foyer. Na 17 juni ga ik de organisatie van de Liefdesfeesten loslaten om ruimte te creëren voor Spanje en voor anderen. Boek dus bijtijds want er zijn max. 50 plaatsen. Wil je vroegboekkorting? Maak dan € 20,- voor 12 juni over naar rek. 327.2843 van Vivencia te Arnhem o.v.v. 17 juni en jouw naam. Lees meer >>>.
25-26 juni: Schoolweekend Affectiviteit
Het juni weekend wordt door Phoebe en Yvonne gegeven en gaat over het hart van de vijf lijnen van Biodanza, want zonder Affectiviteit kunnen de andere vier lijnen immers niet bestaan. Het weekend is voor alle (oud)studenten van de school, maar ook studenten die het weekend willen inhalen of herhalen zijn van harte welkom.
26 juni: Biodanzadag 'De kunst van het aanraken' met Els
Biodanza dag met Els over de aanraking op de Zebra Zorgboerderij
in Vogelenzang. Als haptotherapeut weet Els als geen ander
De vivencia's staan in het teken van contact, aanraken en strelingen. We nemen de tijd om onze aanraking te verfijnen, we oefenen in zowel het geven en als in het ontvangen. We staan stil bij de kwaliteit van de streling en de diepte van de aanraking. En bovenal genieten we van dit simpele krachtige en helende instrument van de liefde, dat we allemaal in ons dragen. We gaan ervaren dat we goud in handen hebben. Voor mensen met ervaring in Biodanza (min. 6 maanden). Lees meer >>>.
Wekelijkse lessen in Arnhem
Het programma (thema's en data) van de wekelijkse lessen tot de zomervakantie kun je op Biodanza met Yvonne vinden. Vorig jaar is Frans Knepflé begonnen met wekelijkse lessen op woensdagavond in Arnhem Zuid. Kom je uit de regio? Wil jij bij voorkeur kennismaken met Biodanza in een beginnende groep? Neem contact op met Frans! Lees meer >>>. Info over Biodanza® wekelijkse lessen in heel Nederland vind je op www.biodanzanederland.nl.
Vooruitblik
31 jul-6 aug.: Biodanzavakantie met José en Tjeerd: Biodanza, Dans van het Leven
Een Biodanza vakantie is een prachtige gelegenheid om jouw ervaring met Biodanza, maar vooral ook jouw contact met fijne mensen en de natuur te verdiepen. Deze vakantie is een uitnodiging om jouw leven te dansen, jezelf en de ander te ontdekken in de dans.
Een week lang (van ma. t/m vr.) is er iedere ochtend samen dansen, in contact met elkaar en het leven zelf in een zaal met een mooie houten vloer en veel ruimte. 's Middags kun je lekker op een matje genieten van een klankbad voor € 10,00. Ook is er ruimte voor rust, of een wandel- of fietstocht enz. En er is ruimte voor gezellig samenzijn in de tipibar of rond het vuur met muziek en dans.
Kortom: een heerlijke verwenweek inclusief biologisch eten. Je hebt geen danservaring of goede conditie nodig om mee te kunnen dansen. Ga met José en Tjeerd ervaren dat het leven heerlijk is op de Vlierhof, gevestigd buiten het dorpje Keeken, net over de grens in Duitsland. Lees meer >>>.
16-18 sep.: Tantra & Biodanza weekend voor vrouwen
In het weekend van 16-18 september is er weer een speciaal Tantra & Biodanza vrouwenweekend met Jacqueline Vastbinder. In dit weekend "Intiem met Jezelf" bewegen we de intieme vragen die ons bezighouden. Dit alles in een veilige en open sfeer waarbij we ons vrouwzijn ten volle kunnen (be)leven.
We ervaren (dansend) hoe het is om vrouw te zijn, wat er voor nodig is om te genieten met ons hele lichaam en ons vrouwzijn ten volle te beleven. Dit weekend brengt je in contact met je zelfliefde, je gezonde lef en je natuurlijke levenslust. Een feestelijk weekend van vreugde en herkenning! Lees meer >>>.
28-30 okt.: Tantra & Biodanza weekend para mujeres
In het weekend van 28-30 oktober geef ik mijn eerste Tantra & Biodanza vrouwenweekend met Tantra docente Maleni Gómez Díaz in Murcia. In dit (Spaanstalige) weekend onderzoeken we eveneens de intieme relatie met onszelf. Het is een kennismakingsweekend, dus ook vrouwen zonder ervaring met Tantra en/of Biodanza zijn van harte welkom. Zin in de zon tijdens de herfst en spreek je een beetje Spaans? Ga maar mee naar Murcia.
Este taller es para mujeres que desean conectar con su propio amor, su valentía y sus ganas de vivir. Intimidad se asocia casi siempre con sexualidad y una pareja. Pero, ¿tenemos la capacidad de amarnos? Hay similitudes acerca de nuestra vivencia de intimidad entre hombres y mujeres, pero hay también muchas diferencias. Durante el taller miraremos juntas en nuestra vida y compartimos sobre las preguntas íntimas que nos hacemos. Lea mas >>>.
Tot dans en een warme groet,
Vivencia, Postbus 5064, 6802 EB Arnhem Telefoon 026 - 3614713 Email: yvonne.sep@vivencia.org |
|||